Reklama

Belgia: Orgia w sąsiedztwie szpitala dla zakażonych koronawirusem

52 osoby uczestniczyły w orgii odbywającej się w budynku sąsiadującym z kliniką dla zakażonych koronawirusem. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Saint-Marden w Belgii.

W niedzielę nad ranem belgijska policja wkroczyła do domu, w którym odbywało się przyjęcie urodzinowe połączone z orgią. Wszyscy uczestnicy wydarzenia, w tym prostytutki, okazali się być obywatelami Francji. Saint-Marden znajduje się kilka kilometrów od granicy belgijsko-francuskiej.

Każdy z uczestników przyjęcia został ukarany grzywną w wysokości 250 euro za złamanie przepisów obowiązujących w czasie pandemii koronawirusa. Na terenie Belgii w pomieszczeniu zamkniętym może razem przebywać maksymalnie do czterech osób. Dodatkowo ukarana dwie osoby, które posiadały narkotyki i kapsułki z gazem rozweselającym.

Reklama

Burmistrz François Culot był zbulwersowany brakiem odpowiedzialności uczestników orgii. - Jestem oburzony. Niektórzy ludzie nie potrafią niczego uszanować. Jak można urządzić orgię dosłownie kilka kroków od kliniki, w której leżą pacjenci zakażeni koronawirusem? To nie do zaakceptowania - komentował.

Burmistrz dodał, że tydzień wcześniej został zmuszony do zamknięcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Tymczasem seksturyści z Francji urządzili w jego miejscowości orgię. - Poświęcamy się, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, a tu inni łamią zasady w skandaliczny sposób. Zachowanie Francuzów jest oburzające - powiedział.

Jak zauważają belgijskie media, to już trzecia w tym miesiącu orgia "rozbita" przez służby policyjne. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu znany z konserwatywnych poglądów węgierski europoseł Jozsef Szajer został przyłapany przez policję w trakcie ucieczki przez okno z gejowskiej orgii w Brukseli. Przyjęcie odbywało się mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy