Reklama

5 czerwca 2017: Fakty dnia

Strzelanina na Florydzie, medialne doniesienia o przyszłości premier Beaty Szydło i zatrzymanie więźnia, który uciekł z warszawskiego szpitala. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się dziś w kraju i na świecie.

Strzelanina w Orlando

Sześć osób nie żyje po strzelaninie w Orlando. Wśród nich jest strzelec. Atak nie miał charakteru terrorystycznego.

Więcej na ten temat TUTAJ

Zatrzymano więźnia, który uciekł ze szpitala

Stołeczni policjanci zatrzymali Piotra Ruzickiego - mężczyznę, który w spektakularny sposób uciekł funkcjonariuszom, gdy z prokuratury pod ich eskortą trafił do stołecznego szpitala na Banacha - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Wraz z Piotrem Ruzickim wpadli jego wspólnicy. Ruzicki, który na koncie ma oszustwa i wyłudzenia, był ścigany w całej Polsce, także przez "łowców cieni" - specjalny wydział CBŚP.

Więcej TUTAJ

Reklama

Premier Szydło: Nie będę marszałkiem Sejmu

Premier Beata Szydło zdementowała na Twitterze doniesienia dzisiejszej "Rzeczpospolitej", która podała, że w razie rekonstrukcji Rady Ministrów obecna szefowa rządu miałaby zostać marszałkiem sejmu.

Więcej TUTAJ

Nie ma porozumienia między Turcją a Niemcami

Najnowsza podjęta przez Niemcy próba porozumienia z Turcją w sprawie wizyt deputowanych do Bundestagu u żołnierzy Bundeswehry w tureckiej bazie sił powietrznych w Incirliku zakończyła się fiaskiem - informuje w poniedziałek agencja dpa.

Więcej TUTAJ


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama