Reklama

Życzenia noworoczne 2023. Najlepsze gotowe wierszyki na Nowy Rok

Składanie życzeń noworocznych ma w Polsce długą i piękną tradycję. W ostatnich latach coraz częściej wysyłamy je SMS-em, mailem lub za pośrednictwem Messengera. Warto więc wybrać krótkie i pomysłowe wierszyki, które idealnie nadadzą się na tę okazję. Przedstawiamy gotowe teksty życzeń na Nowy Rok, które można skopiować lub zainspirować się nimi.

1 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Sylwester i Nowy Rok to czas radosnego świętowania w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Na tę okazję warto przygotować piękne, płynące z serca życzenia. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, czego życzyć bliskim, możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji.

Rymowane życzenia noworoczne do SMSa

Zakończenie roku to dla wielu osób czas podsumowań i przemyśleń. Początek nowego roku wiąże się natomiast z wieloma planami, postanowieniami i nowymi celami. Ich realizacji oraz radości z ich spełniania często życzymy bliskim w sylwestrową noc. 

Reklama

Nieco dalszym znajomym lub rodzinie mieszkające w dużej odległości od nas przesyłamy natomiast życzenia za pośrednictwem SMS-a, maila czy Messengera. Można je ozdobić ciekawą okolicznościową grafiką lub dopasowanymi emotikonami.

Poniższe pogodne wierszyki noworoczne idealnie sprawdzą się na tę okazję:

Na wszystkie dni Nowego Roku
Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku.
Obyś jednym krokiem mijał przeszkody.
Byś czuł się silny i wiecznie młody!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy...

***

Dziesięć, dziewięć głośno liczę,
a Tobie Kochanie życzę:
niechaj wszystko o czym marzysz,
w Nowym Roku się wydarzy!

***

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
wszyscy – wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
życzę Ci dużo radości!
Życzenia noworoczne składa...

***

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś, kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!

***

Najpiękniejsze życzenia świąteczne do wysłania SMS-em

Nie każdej osobie chcemy wysyłać zabawne wierszyki noworoczne. Dla współpracowników, dalszych znajomych czy starszych osób bardziej odpowiednie będą tradycyjne życzenia. Ich krótka forma sprawia, że idealnie nadają się do przesłania SMS-em lub mailem.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2023 rok. Najserdeczniejsze życzenia noworoczne przesyła...

***

Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Spełnienia najskrytszych marzeń i nadziei, że każdy dzień przyniesie tylko radość i uśmiech.

***

Niech w 2023 roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości, spokoju i zrozumienia.

***

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości. Niech się spełni, o czym marzysz!

***

Czytaj również:

Lekarz weterynarii ostrzega - zwierzęta cierpią przez fajerwerki

Chiński nowy rok pod znakiem Wodnego Królika. Co nas czeka?

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy