Reklama

Reklama

Znany astrolog dla "SE": Putin zniknie za dwa lata

Rychły koniec rosyjskiego przywódcy wieszczy znany polski astrolog i religioznawca Piotr Gibaszewski. Świadkami powolnego upadku Władimira Putina będziemy już od końca października - przekonuje w rozmowie z "Super Expressem".

Według Gibaszewskiego, prezydent Federacji Rosyjskiej zniknie "najdalej za dwa lata", a do jego upadku przyczynią się dwa zaćmienia: Słońca i Księżyca. "Słońce pojawi się w ascendencie prezydenta Rosji, w efekcie jego image zostanie zachwiany, a jego dobra passa się skończy" - wyjaśnia astrolog. 

Reklama

W swoich przepowiedniach Gibaszewski idzie dalej i wskazuje, że na drodze do odbudowy rosyjskiego imperium stanie Putinowi zamach pałacowy, który będzie miał miejsce za dwa-trzy lata. Dzięki takiemu zwrotowi wydarzeń unikniemy konfliktu na skalę światową. "Trygon  znaków ognistych, czyli Uran w Baranie, Jowisz w Lwie i Mars w Strzelcu niesie wielką nadzieję dla świata i Polski - uspokaja astrolog w rozmowie z "SE".  Co więcej - jak twierdzi Gibaszewski - hossę na światowych rynkach doskonale spożytkują Polacy...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne