Reklama

Reklama

Wdowa po Janie Olszewskim dla "SE": Cieszę się, że Kornel Morawiecki spocznie obok mojego męża

"Bardzo szanowałam Kornela Morawieckiego, był z niego dobry, wspaniały człowiek. Mój mąż bronił go w procesie za komuny. I cieszę się, że ten wspaniały człowiek spocznie obok mojego męża na Wojskowych Powązkach" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" wdowa po Janie Olszewskim, Marta Olszewska.

Zmarły w poniedziałek marszałek senior Kornel Morawiecki spocznie na Wojskowych Powązkach obok swojego obrońcy z czasów PRL, mecenasa i późniejszego premiera Jana Olszewskiego.

"Bardzo szanowałam Kornela Morawieckiego, był z niego dobry, wspaniały człowiek. Mój mąż bronił go w procesie za komuny. I cieszę się, że ten wspaniały człowiek spocznie obok mojego męża na Wojskowych Powązkach" - wyznała w rozmowie z gazetą wdowa po Janie Olszewskim, Marta Olszewska.

Msza pogrzebowa Kornela Morawieckiego odprawiona zostanie w sobotę w południe w Katedrze Polowej WP. Następnie o godz. 15 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach będzie miała miejsce ceremonia pogrzebowa. 

Reklama

Pogrzeb będzie miał charakter państwowy.

Więcej w "Super Expressie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy