Reklama

Reklama

"Super Express": Ojciec Andrzeja Dudy dementuje

Doniesienia o udziale profesora Jana Dudy, ojca obecnego prezydenta, w wyborach do Senatu nie były prawdziwe. Zdementował je sam zainteresowany.

Nieoficjalna informacja, że jesienią ojciec Andrzeja Dudy ma wystartować do Senatu z list Prawa i Sprawiedliwości w Małopolsce, okazały się być dziennikarską kaczką. Jan Duda, radny sejmiku małopolskiego, zamierza wypełnić mandat.

"Nie wybieram się do polityki przez duże P. Moją powinnością jest wypełnienie mandatu radnego sejmiku małopolskiego" - powiedział "Super Expressowi".

"Nie chcę mieć łatwiej, dlatego że nazywam się Duda i jestem ojcem polskiego prezydenta. (...) Trudno byłoby mi też pogodzić obowiązki senatora z moją pracą na uczelni" - dodał profesor Duda.

Reklama

Więcej w "Super Expressie".                        

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy