Reklama

Reklama

"Super Express": Morawiecki już kieruje PiS

Sugestia Jarosława Kaczyńskiego o tym, że Mateusz Morawiecki może zostać jego następcą, już wcielana jest w życie – donosi "Super Express".

Jak ujawnił "Super Expressowi" jeden z polityków PiS, podczas ostatniego posiedzenia klubu partii premier Mateusz Morawiecki po raz pierwszy zabrał głos przed prezesem Jarosławem Kaczyńskim.

"To był dla mnie szok. Widać, że Kaczyński oswaja nas przed przyszłą decyzją o jego następcy, którym będzie najpewniej Morawiecki" - komentuje na łamach gazety.

Jak twierdzi dziennik, Morawiecki zbroi się przed możliwym przejęciem PiS po Kaczyńskim, tworząc już teraz własne polityczne zaplecze. Po stronie premiera stoją między innymi Joachim Brudziński, Michał Dworczyk czy Jacek Sasin. Do oponentów Morawieckiego należą Beata Szydło oraz Zbigniew Ziobro.

Reklama

Ostra reakcja Mazurek

Na doniesienia "SE" ostro zareagowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. 

"Co za bzdury!!!! Nikt niczego nie przejmuje!!!! Przed Prezesem głos zabierali tez inni, co było rzeczą naturalną,wiedzieliśmy że Prezes dojedzie na klub później. Nie skonfliktujecie nas !!! -  napisała na Twitterze,

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy