Reklama

Reklama

"Super Express": Limuzyny prezydenta nie są ubezpieczone

Ani prezydencka limuzyna, ani pozostałe auta, którymi wożone są najważniejsze osoby w państwie, nie mają ubezpieczenia AC – ujawnia dziennik.

Dlaczego limuzyny najważniejszych osób w państwie nie mają ubezpieczenia? Jak twierdzi "Super Express", wszystko to z powodu oszczędności.

Okazuje się, że z powodu zbyt małych środków w budżecie limuzyny Biura Ochrony Rządu są objęte jedynie ubezpieczeniem OC, płaconym zbiorowo przez nadzorujące BOR Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - czytamy.

Ile wynosi koszt ubezpieczenia? Jak ujawnia dziennik, ubezpieczenie pancernego BMW serii 7 High Security, którym porusza się prezydent Andrzej Duda, kosztowałoby ok. 150-200 tys. zł rocznie.

Reklama

"Mamy tylko OC. Żaden z naszych samochodów nie jest objęty ubezpieczeniem autocasco" - mówi gazecie wysoko postawiony oficer BOR.

Więcej w "Super Expressie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy