Reklama

Reklama

"Super Express": Fucha żony Michała Kamińskiego

Żona Michała Kamińskiego piastuje kierownicze stanowisko w Wojskowym Towarzystwie Budownictwa Społecznego "Kwatera". Czy dobrze płatną pracę załatwił jej małżonek? – zastanawia się "Super Express".

Sto procent udziałów w WTBS "Kwatera" ma Skarb Państwa. Prezesem spółki jest Piotr Styczeń, który w rządzie Donalda Tuska był wiceministrem transportu. Według ustaleń "Super Expressu" Anna Kamińska jako szefowa oddziału marketingu zarabia około 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Reklama

"SE" przekonuje, że małżonka Michała Kamińskiego dostała dobrze płatną pracę w spółce należącej do Skarbu Państwa w lutym bieżącego roku, kiedy jej mąż był już ministrem w Kancelarii Premiera.

"Fakt": 25 tysięcy na konto Platformy

O finansach państwa Kamińskich tabloidowa prasa informowała również wczoraj. "Fakt" podał, że 20 czerwca 2014 roku na cele statutowe Platformy Obywatelskiej Anna Kamińska wpłaciła 25 tysięcy złotych. Jej mąż miesiąc wcześniej nie dostał się do Parlamentu Europejskiego.

Według sprawozdania finansowego za 2014 roku złożonego przez PO w Państwowej Komisji Wyborczej, była to najwyższa wpłata na partyjne konto od osoby fizycznej w ubiegłym roku - czytamy na łamach "Faktu".

Czytaj dalej o wpłacie żony Kamińskiego na konto PO

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy