Reklama

Reklama

"Super Express": Doniesienia na Grzegorza Schetynę. Zaatakował kamerę

Na Grzegorza Schetynę złożono zawiadomienie do prokuratury. Szef Platformy Obywatelskiej w trakcie lutowego marszu Komitetu Obrony Demokracji miał zaatakować kamerę jednego z dziennikarzy – donosi gazeta.

"Ziobro ściga Schetynę" - tym prowokacyjnym tytułem "Super Express" opisuje postępowanie w sprawie rzekomego ataku polityka PO na kamerę jednego z dziennikarzy. Do zdarzenia miało dojść 27 lutego w Warszawie podczas manifestacji w obronie Lecha Wałęsy.

Jak pisze gazeta, Schetyna nie chciał odpowiedzieć na pytania dotyczące przeszłości byłego prezydenta i uderzył w kamerę.

"Prowadzimy w tej sprawie postępowanie sprawdzające z zawiadomienia osoby prywatnej o stosowaniu przemocy wobec osoby podającej się za dziennikarza w celu zmuszenia go do zaniechania interwencji prasowej" - potwierdza w rozmowie z "Super Expressem" rzecznik Prokuratury Okręgowej Michał Dziekański.

Reklama

"To jest tak absurdalna sprawa, że trudno to komentować. Nic na ten temat nie wiemy" - komentuje natomiast Jan Grabiec, rzecznik PO.

Więcej w "Super Expressie".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje