Reklama

Reklama

"Super Express": Bliska współpracownica Kaczyńskiego odchodzi

Po 30 latach współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, dyrektor biura na Nowogrodzkiej Barbara Skrzypek przeszła na emeryturę - ustalił "Super Express".

Jak pisze gazeta, Barbara Skrzypek była jedną z najbardziej zaufanych osób Jarosława Kaczyńskiego w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Pełniła tam funkcję dyrektora biura prezydialnego partii.

Z prezesem PiS Skrzypek związana zawodowo była już od 1990 roku. Została wówczas jego sekretarką, kiedy Kaczyński szefował niemal rok Kancelarią Prezydenta Lecha Wałęsy.

"Jak nikt inny poznała największe tajemnice PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego" - pisze "Super Express".

"Prezes bardzo ją cenił, a ona o niego dbała. Od 30 lat ich współpraca układała się wyśmienicie. Po niemal 30 latach ciężkiej pracy była już jednak zmęczona i chce teraz odsapnąć. Stąd jej odejście na emeryturę" - mówi gazecie ważny polityk PiS.

Reklama

Jak podaje "Super Express", następcą Skrzypek na stanowisku dyrektora biura prezydium PiS został 26-letni Michał Moskal.

26-latek wcześniej pracował w strukturach partii, przewodniczył młodzieżówce PiS w Warszawie i był radnym Żoliborza.

"Dla mnie osobiście niezwykle ważną wartością jest skuteczność, którą widać u Pana Prezesa jako polityka który z pełną determinacją potrafi realizować postulaty wpisujące w wizję rozwoju Polski" - zaznacza Moskal w rozmowie z "Super Expressem".Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy