Reklama

"SE": Szydło uniknęła spotkania z Kaczyńskim

Beata Szydło nie chciała zjeść kolacji z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim – informuje "Super Express". Zamiast na spotkanie z szefem partii, premier udała się na lotnisko.

Do spotkania miało dojść w poniedziałkowy wieczór po uroczystościach rocznicowych związanych z pogrzebem Lecha i Marii Kaczyńskich. Czołowi politycy PiS, wraz z prezesem, spotkali się w krakowskim biurze partii. Na spotkaniu zabrakło szefowej rządu.

Beata Szydło, donosi "Super Express", otrzymała zaproszenie, ale w odróżnieniu od m.in. marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, szefa klubu Ryszarda Terleckiego czy wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego, nie skorzystała z niego.

Coraz chłodniejsze relacje

Szefowa rządu zamiast na spotkanie, udała się na lotnisko. W Kancelarii Premiera miała naradę przed wtorkowym posiedzeniem rządu.

Reklama

"Super Express" - powołując się na polityków partii - podkreśla, że spotkanie w Warszawie nie było aż tak istotne, a brak Beaty Szydło u boku Jarosława Kaczyńskiego w krakowskim biurze PiS to "dowód na coraz chłodniejsze relacje" między politykami.

Więcej w "Super Expressie".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy