Reklama

Reklama

"Rzeczpospolita": 100 tysięcy Polaków spotka księdza Ugandy

"Nieustająca potrzeba cudu" – w tych słowach dziennik opisuje popularność ugandyjskiego księdza Johna Baptista Bashobora w Polsce.

Nawet 100 tys. osób będzie uczestniczyło w wakacje w spotkaniach z legendarnym księdzem z Ugandy - pisze "Rzeczpospolita".

Ojciec John Baptist Bashobora przyjeżdża do Polski od 2007 r. W tym roku odwiedził nas już trzy razy. Kolejny pobyt rozpoczął w lipcu od Zamościa, był też w Licheniu, gdzie zgromadził 4 tys. osób.

Ale największe rekolekcje poprowadzi w niedzielę na Stadionie Narodowym w stolicy. Uczestników ma być ponad 40 tys.

Z kolei w sierpniu o. John odwiedzi m.in. Łomżę i Zambrów. Więc według ostrożnych szacunków tylko w wakacje przyciągnie nawet 100 tys. osób - wylicza "Rzeczpospolita".

Reklama

Skąd ten fenomen? Księdza z Ugandy od lat otacza sława uzdrowiciela i cudotwórcy - wskazuje dziennik.

Więcej w "Rzeczpospolitej".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy