Reklama

Reklama

Nowe "smaczki" seksafery

Zbiorowy seks, pijatyki, problemy Leppera z potencją - w prasie coraz więcej "smaczków" seksskandalu w Samoobronie.

Dzisiejsza prasa przynosi nowe szczegóły seksafery. Tytuły gazet epatują czytelników, a na czołówkach i wewnątrz numerów coraz więcej detali rozwijających wątki szokującego wyznania Anety Krawczyk i innych kobiet zmuszanych do seksu w zamian za pracę.

Reklama

Zobacz nasz raport specjalny: Seksafera w Samoobronie

"Orgie u Leppera" - pod takim tytułem "Fakt" pisze o seksie grupowym, pijatykach i wulgarnych wyzwiskach pod adresem kobiet. A obok zdjęcie weterynarza - ginekologa, który - jak wynika z zeznań pokrzywdzonej kobiety - wstrzyknął jej specyfik dla zwierząt, by wywołać poronienie.

Reporter "Dziennika" spędził niemal cały dzień z Anetą Krawczyk. Opowiedziała mu, że podczas zeznań narysowała prokuratorom plan pokoju w którym uprawiała seks z liderem Samoobrony. Śledczy pytali ją o szczegóły anatomiczne przewodniczącego. - Nie zauważyłam żadnych znaków charakterystycznych. Poza tym, że Andrzej Lepper ma ogromne problemy z potencją, mówi z satysfakcją kobieta.

Według karnisty prof. Mariana Filara, na którego powołuje się "Życie Warszawy" nie byłoby niczego dziwnego, gdyby prokuratorzy z Łodzi chcieli zweryfikować zeznania Anety Krawczyk np. przez oględziny wymienionych przez nią osób. - Kodeks karny przewiduje dopuszczenie dowodu z poddania się oględzinom ciała i stwierdzenia np. czy mały palec jest przekrzywiony w prawą czy w lewą stronę, mówi prof. Filar.

Miarą zainteresowania tematem jest objętość tekstów prasowych. Aferze rozporkowej w Samoobronie "Dziennik" poświęca cztery bite kolumny. "Gazeta Wyborcza" - dwie. Ta ostatnia zastanawia się jak ta sprawa wpłynie na koalicję rządową i kreśli trzy możliwe scenariusze: pierwszy - to usunięcie z polityki takich ludzi jak Łyżwiński i kontynuacja obecnej koalicji bez nich; drugi - to eliminacja obecnego przywództwa Samoobrony i zwasalizowanie jej posłów, ale wtedy koalicji może zabraknąć głosów; trzeci wariant - to szybkie wybory pod hasłem "nowa era bez Leppera" z nadzieją, że uda się pokonać osłabioną wewnętrznym konfliktem PO.

Zdaniem "Naszego Dziennika" - Prawo i Sprawiedliwość już jest przygotowane na wiosenne wybory parlamentarne. Tym razem - pisze gazeta - nie są one straszakiem. Będą dla Jarosława Kaczyńskiego koniecznością, jeśli okaże się, że "bagno" opisywane w mediach faktycznie jest udziałem koalicjantów.

"Trybuna" pod tytułem "Pieprz i rządź" wykorzystuje skandal do totalnego ataku na przeciwników politycznych i kończy swój tekst stwierdzeniem, że "dzięki Samoobronie, premierowi, który to toleruje i mediom Polska zamieniła się w magiel".

A "Super Express" już przesądził sprawę. Po co robić badania DNA? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to skóra żywcem ściągnięta z Łyżwińskiego - tak o dziecku Anety Krawczyk mówią mieszkańcy jej rodzinnego Radomska, na których powołuje się gazeta.

Dowiedz się więcej na temat: problemy | seks | Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy