Reklama

Reklama

Matka Andrzeja Dudy: Kaczyński jest ojcem politycznym mojego syna

- Andrzej ma ogromny szacunek do prezesa Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie on jest politycznym ojcem mojego syna - podkreśla w wywiadzie dla "Super Expressu" prof. Janina Milewska-Duda, matka prezydenta elekta.

Matka Andrzeja Dudy wyznała, że prawie popłakała się ze szczęścia, gdy w niedzielę odebrała telefon od syna. "Andrzej podziękował nam za wsparcie, za wychowanie. Czuć było w jego głosie, że wziął na siebie ogromną odpowiedzialność za los Polski i rodaków, i że chce jak najlepiej wypełnić swoją misję" - mówiła. "Życzę mu realizacji planów, jakie postawił sobie w kampanii" - dodała. 

Przyznała, że irytuje ją, jak słyszy, że autorem sukcesu syna jest Jarosław Kaczyński. Ignoruje też docinki krytyków, którzy twierdzą, że w niedzielę wieczorem Andrzej Duda nie podziękował  odpowiednio prezesowi. "To tak, jakby Andrzej mnie albo mojemu mężowi dziękował za coś. Oni się rozumieją tak, jak my z synem, bez słów - wyjaśnia.  "Pan Jarosław Kaczyński jest politycznym ojcem mojego syna. Wyznają te same idee, wartości i program. I dlatego Andrzej nie musiał dziękować panu Kaczyńskiemu. Oni są jednością" - podkreśla w rozmowie z "Super Expressem".

Reklama

Zapewniła też, że nie chce udzielać synowi rad. "Andrzej jest dorosłym człowiekiem. Nidy mu nie nadskakiwałam , nigdy nie byłam "mamusią ciućkającą"- zaznacza.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje