Reklama

Reklama

Lubnauer w "SE": Nie wykluczam zmiany nazwy Nowoczesnej

Nowoczesna Ryszarda Petru niebawem może odejść do lamusa. Partia zastanawia się nad nową nazwą. Takie informacje przekazała Katarzyna Lubnauer dziennikarzowi "SE".

"Nazwa to kwestia zmiany w statucie i nie wykluczam, że w najbliższym czasie do niej dojdzie, taka jest wola przewodniczącego" - mówi Katarzyna Lubnauer w rozmowie z "Super Expressem".

Oznacza to, że niebawem Nowoczesna Ryszarda Petru może nazywać się inaczej. Dlaczego?

Być może jest to związane z najnowszym sondażem dla OKO.press. Aż 38 proc. ankietowanych stwierdziło, że Katarzyna Lubnauer byłaby najlepszą liderką partii. Na Ryszarda Petru wskazało natomiast tylko 16 proc. respondentów. Inna sprawa, że po wyjściu na jaw spraw osobistych Petru, cała partia zaczęła tracić w sondażach.

Być może wyjściem jest odświeżenie wizerunku. Szybkie i widoczne zmiany mogą być dwie - albo zmiana nazwy, albo zmiana lidera.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy