Reklama

Reklama

Kto w kancelarii Andrzeja Dudy? Media podają nazwiska

Beata Szydło, Maciej Łopiński, Krzysztof Szczerski i Adam Kwiatkowski. Te osoby mają pewne miejsce w kancelarii Andrzeja Dudy - twierdzi "Nasz Dziennik".

Jak pisze gazeta, nazwiska osób, które stworzą zespół nowego prezydenta, poznamy zapewne jutro. Wiele wskazuje na to, że pracami kancelarii Andrzeja Dudy pokieruje szefowa jego sztabu wyborczego Beata Szydło. Pod uwagę jest też brany Maciej Łopiński, szef kancelarii Lecha Kaczyńskiego. Przemawia za nim doświadczenie, byłaby to także symboliczna forma nawiązania do prezydentury Kaczyńskiego.

Wbrew medialnym spekulacjom - pisze "Nasz Dziennik" - do Pałacu Prezydenckiego nie wybiera się Jacek Sasin, który w najbliższych wyborach samorządowych zamierza powalczyć o stolicę. Sprawami zagranicznym w kancelarii Andrzeja Dudy ma zająć się poseł PiS Krzysztof Szczerski. Wśród osób, które trafią do kancelarii nowego prezydenta, wymieniany jest również poseł Adam Kwiatkowski, także były współpracownik prezydenta Kaczyńskiego, odpowiedzialny za przygotowywanie wizyt krajowych.

Reklama

Więcej na ten temat - w "Naszym Dzienniku".

FORUM: Kto w kancelarii Andrzeja Dudy?

Reklama

Reklama

Reklama