Reklama

Reklama

"GW": As w rękawie Komorowskiego? Nowy spot ma pogrążyć Dudę

Sztab Bronisława Komorowskiego na finiszu kampanii planuje uderzyć w Andrzeja Dudę – donosi dzisiejsza „Gazeta Wyborcza”. W najnowszym spocie wyborczym sztabowcy prezydenta przypomną, że kandydat PiS chciał karać więzieniami za in vitro.

Spot, który przypomni poglądy Andrzeja Dudy na in vitro zostanie opublikowany już dziś, wynika z informacji uzyskanych przez "GW" .

Na filmiku zobaczymy matkę z dzieckiem i emitowaną w radiu wypowiedź Andrzeja Dudy, który mówi, że "jako człowiek wierzący jest w ogóle przeciwnikiem in vitro, bo uważa to za metodę nienaturalna i sprzeczną z nauką Kościoła". Potem pada informacja, że Duda poparł projekt ustawy przewidujący karę dwóch lat więzienia za stosowanie metody in vitro.

Emisja spotu ma doprowadzić do mobilizacji elektoratu Bronisława Komorowskiego. Tym bardziej, że z ostatnich sondaży jasno wynika, że wybory prezydenckie nie rozstrzygną się  w pierwszej turze. Poparcie dla urzędującego prezydenta wciąż spada. Od początku kwietnia zmniejszyło się o 7 punktów procentowych.

Reklama

Więcej na ten temat w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy