Reklama

Reklama

"Fakt": Ziobro opóźniał rekonstrukcję rządu

Zbigniew Ziobro opóźniał rekonstrukcję rządu, bo w nowym rozdaniu chciał wywalczyć dla swojego człowieka stanowisko prezesa KGHM - czytamy w "Fakcie".

Po wyborach do PE z rządu odchodzą Beata Kempa i Patryk Jaki, oboje związani z Solidarną Polską, partią Zbigniewa Ziobry.

Według "Faktu", po rekonstrukcji ministrowi sprawiedliwości nie zależało jednak na stanowiskach ministerialnych dla swoich ludzi, ale walczył o KGHM, jedną z największych spółek Skarbu Państwa. 

Ostatecznie plan Ziobry się nie powiódł, dlatego że ludzie ministra rządzą już w dwóch dużych spółkach - w PZU i Pekao SA.

Więcej w "Fakcie". 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL