Reklama

Reklama

"Fakt": Zaskakujące wydatki Magdaleny Ogórek. Czego się bała?

"Magdalena Ogórek wydala fortunę na goryli" – donosi kolorowy dziennik. Gazeta opisuje również inne intrygujące wydatki kandydatów na prezydenta.

Jak ustalił "Fakt", kandydatka lewicy na prezydenta w trakcie kampanii wyborczej pilnowana była przez ochroniarzy. Kosztowali 78 tysięcy złotych.

Jak przyznał gazecie Leszek Aleksandrzak, szef sztabu wyborczego Ogórek, "ochroniarz towarzyszył kandydatce w większych spotkaniach wyborczych".

"Drugoplanowa gwiazda drugorzędnych seriali miała ochroniarzy!" - puentuje ostro "Fakt".

Również inni kandydaci mogą pochwalić się ekstrawaganckimi wydatkami.

Według dziennika, kandydat PSL Adam Jarubas wydał ponad 22 tysiące na "pomoc psychologiczno-wizerunkową", której poszukiwał na szkoleniach u znanej z telewizji psycholog Marii Rotkiel.

Reklama

Oryginalnym wydatkiem popisał się sztab narodowca Mariana Kowalskiego. Choć kampania kosztowała go niewiele, bo ponad 60 tysięcy zł, aż 18 tysięcy zł zapłacił za sesje zdjęciowe. Wykonała ją... żona Kowalskiego Agata - czytamy.

Więcej w "Fakcie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy