Reklama

Reklama

"Fakt": Współpracownicy Ewy Kopacz szkolili opozycję

"Czy ona wiedziała, co dzieje się w kancelarii?" – pyta "Fakt", pisząc o dotychczasowej karierze najbliższych współpracowników premier Ewy Kopacz: rzecznik rządu Iwony Sulik i doradcy Adama Piechowicza.

Dziennik ustalił, że Sulik prowadziła szkolenia z występów medialnych dla opozycji. Wśród osób, które korzystały z wiedzy obecnej rzecznik, jest m.in. poseł Przemysław Wipler. Ten sam, który niedawno nazwał premier Kopacz "lawirantką".

Szkoleniem obecnej opozycji zajmował się również Piechowicz, bliski doradca premier. To ona miał namówić Sulik do współpracy z Wiplerem. Poseł potwierdza doniesienia "Faktu".

Reklama

Poza tym Piechowicz szkolił m.in. Sebastiana Wierzbickiego, kandydata SLD na prezydenta Warszawy.

"Fakt" poprosił Sulik o komentarz do sprawy. "Na żadne z naszych pytań Sulik nie odpowiedziała od ponad tygodnia" - pisze dziennik.

Piechowicz nie jest już doradcą premier - zrezygnował nie podając powodów decyzji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy