Reklama

Reklama

"Fakt": Prezydent knebluje doradców?

Prezydent zakazał swoim doradcom Zofii Romaszewskiej i Andrzejowi Zybertowiczowi występów w mediach - czytamy w "Fakcie".

Zakaz nałożony przez prezydenta na dwoje doradców może mieć związek z ich wypowiedziami na temat referendum konstytucyjnego, które chce zorganizować Andrzej Duda. 

Zofia Romaszewska stwierdziła, że wpisanie "500 plus" do konstytucji nie jest rozsądne, skrytykowała też ilość pytań zaproponowanych przez głowę państwa - przypomina "Fakt".

Z kolei, jak komentuje źródło gazety, "niejednoznaczność profesorskich wywodów Zybertowicza daje paliwo opozycji". 

Według "Faktu", Zybertowicz miał powiedzieć, że nie zastosuje się do zakazu. Nie wiadomo, czy podporządkuje się Romaszewska. "Pani Zofia chodzi swoimi drogami" - mówi rozmówca z otoczenia prezydenta.

Doniesienia "Faktu" zdementował na Twitterze Andrzej Zybertowicz. Nazwał je "fake newsem".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy