Reklama

Reklama

"Fakt": Prezes ukarze Beatę Szydło za nagrody?

Po wpadce z nagrodami dla ministrów prezes PiS Jarosław Kaczyński zamierza zmienić plany wobec aktualnej wicepremier - donosi „Fakt”.

"W rezultacie była premier może zapomnieć o karierze w Brukseli" - przekonuje "Fakt".

Od dawna krąży informacja, że Beata Szydło była rozważana albo jako kandydatka na polskiego komisarza unijnego, albo jako lokomotywa w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

"Teraz już wiadomo, że nic z tego nie będzie" - opowiada "Faktowi" polityk bliski Kaczyńskiego.

Przyczyną ma być afera z nagrodami, które premier przyznała nie tylko swoim ministrom, ale i sobie.

Jak donosi tabloid, prezes PiS miał ją za to zrugać. Jednak sama Szydło nie chciała przyznać, że źle zrobiła przez co "miała dużo stracić w oczach" Kaczyńskiego.

Reklama

Tymczasem w wywiadzie dla wPolityce.pl Jarosław Kaczyński zapewnił, że nagrody dla ministrów rządu PiS to absolutnie nie jest żaden skandal.

"Można dyskutować, czy to dobre, czy to złe, czy takie sumy powinny być, czy inne" - stwierdził.

Jak dodał, "mamy do czynienia z legalnymi nagrodami za ciężką pracę".

Zapewnił też, że z Beatą Szydło są "w jak najlepszych stosunkach".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy