Reklama

"Fakt": Po instrukcje do prezesa PiS

Zanim premier Beata Szydło wyjechała wczoraj do Strasburga, odwiedziła w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. "Fakt" twierdzi, że podczas spotkania szefowa rządu odbierała od prezesa PiS wskazówki i instrukcje.

"Fakt" przypomina, że wizyty u Jarosława Kaczyńskiego to dla Beaty Szydło nic nadzwyczajnego. "Wiele spraw omawiamy razem. To dla mnie zupełnie naturalne" - przyznała przed kilkoma dniami w rozmowie z gazetą pani premier.

Dziennik zwraca uwagę, że akurat teraz rady prezesa mogą okazać się wyjątkowo cenne.  Przed premier polskiego rządu nie lada wyzwanie, bo właśnie dzisiaj w Parlamencie Europejskim ma się odbyć debata na temat Polski. 

Wiadomo, że Beata Szydło spotka się między innymi z szefem europarlamentu Martinem Schulzem. W agendzie zostały uwzględnione również spotkania z przedstawicielami innych frakcji politycznych.

Reklama

Najważniejsze będę jednak same wystąpienia pani premier. Najpierw Beata Szydło otworzy dyskusję, a następnie odniesie się do jej przebiegu.

"Fakt" odnotowuje, że już po konsultacjach z prezesem PiS Beata Szydło tonowała nastroje. "W Polsce nie zostały złamane żadne zasady prawa" - argumentowała podczas konferencji prasowej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy