Reklama

Reklama

"Fakt": Magdalena Ogórek przyczyną rozpadu lewicy?

Kandydatka SLD na prezydenta Magdalena Ogórek rozsadza od środka partię Leszka Millera – donosi dziennik.

Powodem kryzysu w SLD była decyzja Millera o wystawieniu Ogórek w wyborach prezydenckich. Decyzja podjęta bez konsultacji z innymi działaczami partii.

To nie jedyny powód prawdopodobnego rozłamu w SLD.

"Miller wykorzystał śmierć Józefa Oleksego, żeby pokazać światu Magdalenę Ogórek. Chwile po prezentacji kandydatki zawiesił Grzegorza Napieralskiego. Problemem jest brak konsultacji" - komentuje na łamach "Faktu" Grzegorz Gruchalski, do niedawna polityk SLD.

W kuluarach mówi się, że młodzi działacze partii z Napieralskim na czele zamierzają utworzyć nowe ugrupowanie. W jego szeregach ma znaleźć się m.in. Barbara Nowacka, Andrzej Rozenek, Ryszard Kalisz czy Paweł Piskorski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy