Reklama

Reklama

"Fakt": Kwaśniewski milczy. Zaszył się w Jordanii

"Jaki majątek naprawdę ma Aleksander Kwaśniewski i skąd się on wziął? Nawet posłowie, którzy na tajnym posiedzeniu Sejmu głosowali za odebraniem immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu, uważają, że zarobki byłej pary prezydenckiej budzą wątpliwości. A sam Kwaśniewski zaszył się w Jordanii" - czytamy w poniedziałkowym "Fakcie".

Tabloid przypomina, że po tym, jak podczas tajnych obrad Sejmu Kamiński znów wyciągnął sprawę majątku Kwaśniewskich, żona byłego prezydenta wydała lakoniczne oświadczenie.

Reklama

Kwaśniewski zaś milczy. Jak wynika z naszych informacji, udał się do Jordanii - ujawnia "Fakt".

Dziennik spekuluje, ze były prezydent zapewne zarabia tam pieniądze.

Jego zasiadanie w różnych radach nadzorczych już wielokrotnie budziło kontrowersje. Niedawno okazało się, że doradza firmie gazowej Burisma Holding, należącej do bliskiego współpracownika Wiktora Janukowycza. Były prezydent przyznał się do tego, ale nie ujawnił, ile płaci mu ukraiński oligarcha. Wiadomo także, że Kwaśniewski doradza miliarderowi Janowi Kulczykowi. Za pracę u niego - jak ustaliła "Gazeta Wyborcza" - miesięcznie dostaje ok. 52 tys. zł - przypomina tabloid.Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Kwaśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy