Reklama

Reklama

"Fakt": Kaczyński szykuje następców

W PiS działa kilka frakcji i zwalczających się obozów. Mając tego świadomość Jarosław Kaczyński już teraz szykuje swoich następców – pisze dziennik.

Według "Faktu" następcami Kaczyńskiego zostaną Joachim Brudziński i Mateusz Morawiecki, którzy mają "w przyszłości kierować PiS i trzymać partię w ryzach". Dlaczego oni?

"Prezes ma coraz większe zaufanie [do Morawieckiego]. A wicepremier oddał się już polityce. Nie wróci do wielkiego biznesu" - mówi gazecie stały bywalec gabinetu prezesa PiS.

O partię ma zadbać wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński, który, według informacji "Faktu", ma po rekonstrukcji rządu zostać szefem Kancelarii Premiera Rady Ministrów. W partii Brudziński od lat cieszy się ogromnym autorytetem i wzbudza wielki szacunek. On sam jest lojalny wobec Jarosława Kaczyńskiego - czytamy.

Reklama

Więcej w "Fakcie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy