Reklama

Reklama

Bartosz Kownacki: Kontrwywiad zadaniował polityków

​Mamy do czynienia z bardzo poważnym kryzysem państwa - uważa Bartosz Kownacki. Wiceminister obrony narodowej w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" komentuje zabezpieczenie w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO projektów interpelacji składanych przez opozycję.

Kownacki zauważa, że Unia Europejska, jeśli już miałaby się zajmować, to tym, że polska opozycja, a być może w jakimś stopniu wcześniej partia rządząca, jest sterowana i zadaniowana przez służby. - Jeżeli czynny funkcjonariusz zadaniuje polityków partii rządzącej, przygotowując im różnego rodzaju materiały, albo jeszcze gorzej - partii opozycyjnej, to mamy do czynienia z bardzo poważnym kryzysem państwa, zachwianiem relacji między służbami specjalnymi i politykami - mówi wiceszef MON "Naszemu Dziennikowi".

Bartosz Kownacki podkreśla, że ta sytuacja pokazuje, że aparat państwowy w Polsce jest skrajnie nielojalny. - Jak można kierować państwem w momencie, kiedy podlegli pracownicy niejako donoszą na swoich przełożonych, przygotowując interpelacje dla posłów opozycji ? - pyta wiceszef MON.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje