Reklama

Reklama

Zwłoki dziecka na taśmie sortującej śmieci. Szukają matki

Trwają poszukiwania matki noworodka, którego ciało odkryto w piątek w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Ekodolina w Łężycach k. Gdyni (Pomorskie). W poniedziałek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok dziecka.

O dacie sekcji zwłok dziecka poinformowała w sobotę rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Sekcja zwłok ustali charakter obrażeń, jakie znaleziono na ciele chłopca. Jej przedmiotem będzie też stwierdzenie, czy noworodek urodził się żywy czy martwy.

Według wstępnej opinii biegłej, znaleziony na składowisku śmieci noworodek to ośmiomiesięczny wcześniak. Jego zgon, wstępnie określiła na okres od doby do trzech dni wstecz.

Trwają poszukiwania matki noworodka. Policja ustala miejsce, skąd mogły pochodzić odpady, w których znalazło się ciało chłopca. Osoby, które widziały kobietę, która była ostatnio w ciąży, a nie ma dziecka, proszone są o zgłaszanie się do organów ścigania.

Reklama

Ciało noworodka znalazła na taśmie sortującej śmieci jedna z pracownic zakładu utylizacyjnego.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama