Reklama

Reklama

Zwabili 19-latkę, a później się nad nią znęcali. Dwie kobiety w areszcie

Zwabili do mieszkania, poniżali i znęcali się. Po przejściu gehenny 19-latka usłyszała od oprawców, że jeżeli zgłosi policji to, co się stało, to "ją zabiją". Mimo to poszła na jeden z komisariatów w Gdyni. Dwóm kobietom i ich wspólnikowi grozi więzienie.

Oprawcy znali ofiarę, co wykorzystali, żeby zwabić 19-latkę do mieszkania jednej z kobiet. Tam przetrzymywali ją i znęcali się nad nią.

"Policjanci ustalili, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się i bili pokrzywdzoną. Ponadto kobiety zagroziły 19-latce, że ją zabiją, jeśli zgłosi to na policję" - czytamy w komunikacie. 

Mimo gróźb dziewczyna zgłosiła się na komisariat w Gdyni - Oksywiu. Funkcjonariusze ustalili dane i miejsce zamieszkania oprawców, którzy zostali zatrzymani. 

Reklama

Obie kobiety decyzją sądu trafiły na trzy miesiące do aresztu. Ich wspólnik został objęty dozorem policji. Oprawcom grozi do pięciu lat więzienia za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała. "Ponadto kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania" - czytamy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy