Reklama

Reklama

Zaginiony 27-latek z Gdyni. Policjanci proszą o pomoc

Policja w Gdyni poszukuje zaginionego 27-letniego Piotra Dyki. Ostatni raz widziano go 6 sierpnia 2022 roku, od tamtego czasu nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu mężczyzny.

Z informacji zdobytych przez policjantów wynika, że 27-latek jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Odkąd 6 sierpnia około północy rozstał się ze znajomymi w Gdyni, nie pojawił się w miejscu swojego zamieszkania. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną ani znajomymi, a jego telefon pozostaje wyłączony. 

Jak przekazała policja, mężczyzna może przemieszczać się rowerem.

Gdynia. Zaginął mężczyzna

27-latek ma około 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie blond włosy i niebieskie oczy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu proszą o pomoc osoby, które są w stanie pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny albo ustaleniu miejsca jego pobytu. 

Reklama

W razie posiadania informacji na ten temat, proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu: tel. dyżurnego 47-74-21-155 lub pod numerem alarmowym 112. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy