Reklama

Reklama

Weszły do mieszkania "sprawdzić wodę". Rozpoznajesz je?

Policjanci z komisariatu w Gdyni-Chyloni poszukują trzech kobiet, które pod pretekstem sprawdzenia wody weszły do mieszkania gdynianki i ukradły kilkanaście tysięcy złotych. Osoby, które rozpoznają oszustki proszone są o kontakt ze służbami.

Do zorganizowanej akcji oszustwa doszło 12 sierpnia w Gdyni, a dotychczasowe próby odnalezienia oszustek nie przyniosły rezultatu. W ostatnią środę policja postanowiła opublikować zdjęcia poszukiwanych.

Trzy kobiety w niebieskich spodniach

Pierwsza z kobiet ma około 30-40 lat, jasną karnację, krępą budowę ciała, długie blond włosy. W dniu zdarzenia ubrana była w czarną koszulkę, krótkie spodnie koloru niebieskiego, białe buty sportowe, okulary korekcyjne, szarą torbę.

Druga poszukiwana ma około 20-30 lat, jasną karnację (widoczna opalenizna), krępą budowę ciała, ciemne, długie włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie białą bluzkę z falbankami w dolnej części, niebieskie spodnie, białe półbuty, na twarzy maseczkę, okulary korekcyjne z czarną oprawką, brązową torbę.

Reklama

Trzecia i ostatnia oszustka ma około 40-50 lat, jasną karnację, długie, jasne włosy, normalną budowę ciała. W dniu zdarzenia miała na sobie czarny płaszcz, niebieskie, jeansowe spodnie, jasno - niebieską bluzkę, buty sportowe koloru białego, brązową torbę.

Osoby, które rozpoznają kobiety proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Reklama

Reklama

Reklama