Reklama

Reklama

Warsztaty rozwoju osobistego w Gdyni

Fundacja "Gdyński Most Nadziei" zaprasza na kolejne "Warsztaty rozwoju osobistego". Zajęcia odbędą się w piątek 18 marca w godz. 17.00-20.00 w siedzibie fundacji przy ul. Władysława IV 51.

Fundacja zaprasza na warsztaty:

Reklama

"Praca - Życie - Zdrowie... czyli jak zachować równowagę"

Świat gna coraz bardziej do przodu. Często czujemy, że brakuje nam czasu dla rodziny, przyjaciół, dla samych siebie. Staramy się działać szybciej, dawać z siebie 100%. Ale czy na pewno wiemy dokąd zmierzamy? Co jest dla nas najważniejsze i gdzie chcemy być za kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt lat?

"Odkrywanie swego twórczego potencjału"

Twórczość to nie tylko domena artystów i wybitnych jednostek. Twórczość to także umiejętność oryginalnego myślenia, podchodzenia z humorem do rzeczywistości - to wszystko, co chroni nas przed rutyną i szablonowym działaniem. Twórczość jest motorem zmiany. Przekonasz się o tym podczas warsztatów. Twórczość drzemie w każdym z nas!

Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod nr. tel.: 601 508 525. Koszt jednych zajęć to 35 zł. Fundacja "Gdyński Most Nadziei" realizuje ogólnopolski projekt Akademii Walki z Rakiem w Gdyni. W ramach działań profilaktycznych prowadzi również kampanię edukacyjno-informacyjną "Odważni Wygrywają" - profilaktyka raka jądra.

Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje