Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Jastarni. Kierowca potrącił dwulatkę. Dziecko zmarło

Do tragicznego wypadku doszło 6 czerwca około godz. 14 na ul. Adama Mickiewicza w Jastarni. 49-letni kierowca mercedesa potrącił tam 2-letnią dziewczynkę. Dziecko zmarło na miejscu.

Pucka policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu dziecka na ul. Mickiewicza w Jastarni. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce ustalili, że 49-letni mieszkaniec Zabrza, wyjeżdżając Mercedesem typu SUV z parkingu, potrącił 2-letnią dziewczynkę. Dziecko zmarło na miejscu.

- Do zdarzenia doszło na parkingu przed sklepem osiedlowym. 49-letni mieszkaniec Zabrza wyjeżdżał mercedesem z parkingu, wówczas doszło do potrącenia dziewczynki - poinformował polsatnews.pl mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W momencie tragicznego zdarzenia dziewczynka była pod opieką swojego 39-letniego ojca.

Reklama

Kierowca i ojciec dziewczynki zostali przebadani alkomatem, obaj byli trzeźwi. - Nikt w tej sprawie nie został zatrzymany - poinformował mł. asp. Brzeziński.

Na miejscu czynności prowadzi prokuratura. Kierowca jest do dyspozycji policji. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy