Reklama

Reklama

Tragedia w Malborku. Nie żyje mężczyzna raniony nożem

Nie żyje 36-letni mężczyzna, który w sobotę wieczorem został ugodzony nożem. Do tragedii doszło po zmroku, przed jednym z bloków przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Policja poszukuje sprawcy.

O sprawie, jako pierwsze, poinformowało Radio Gdańsk. Policja nie chce zdradzać szczegółów tego zdarzenia, potwierdza jedynie, że przed jednym z bloków przy ul. Kotarbińskiego w Malborku mężczyzna został zaatakowany nożem.

"Około godziny 18.20 w Malborku doszło do ugodzenia nożem 36-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, policyjny technik oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Szczegółowo analizujemy zapisy z zabezpieczonych monitoringów, przesłuchujemy świadków. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego zdarzenia"- powiedziała podkom. Katarzyna Maczek z Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

Reklama

Z nieoficjalnych ustaleń reportera Radia Gdańsk wynika, że ofiarą jest mieszkaniec Starego Pola. 36-latek przyjechał do swojej rodziny.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama