Reklama

Reklama

​Szymbark: Kierowca potrącił grupę pieszych i uciekł. Nie żyje nastolatka

Lokalne media z Pomorza informują o dramatycznym wypadku, do którego doszło w Poniedziałek Wielkanocny nad ranem. Nieznany sprawca wjechał w grupę pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia. W wypadku zginęła 19-latka.

Szczegóły dramatycznych wydarzeń opisują "Express Kaszubski" i serwis kartuzy.info. Jak czytamy, do wypadku doszło w Szymbarku w województwie pomorskim ok. godziny 4:00 nad ranem w Poniedziałek Wielkanocny.

"Express Kaszubski" podaje, że w zdarzeniu uczestniczyło prawdopodobnie sześć młodych osób, które wracały z imprezy w pobliskim klubie. Nastolatkowie przemieszczali się poboczem, gdy nagle najechał na nich nieznany kierowca. W wyniku zdarzenia poważnie ranna została 19-latka. Młodej kobiety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.

Reklama

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Cztery pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala. 22-latek jest w ciężkim stanie. Wszystko wskazuje na to, że tylko jedna osoba z sześcioosobowej grupy nie odniosła obrażeń wymagających pobytu w szpitalu.

- Kierowca, który uciekł z miejsca wypadku poruszał się ciemnym audi A3 o początkowych numerach GKS - powiedziała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Aldona Domaszk.

Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady w celu wykrycia kierowcy. Policja zaapelowała do wszystkich osób, które mogły widzieć zdarzenie lub mają wiedzę na temat wydarzeń, które rozegrały się nad ranem. W razie posiadania wspomnianych informacji należy kontaktować się z służbami pod numerem 47 742 22 22

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy