Reklama

Reklama

Słupsk: Ojciec znęcał się nad chorą na raka córką. Ta zmarła

19-letnia Roksana, która cierpiała na raka mózgu, zmarła w hospicjum w Słupsku. Wcześniej, przynajmniej od ubiegłego roku, znęcał się nad nią ojciec.

O sprawie w połowie kwietnia informował serwis gp24.pl. Dziewczyna mieszkała z ojcem, matką i 10-letnią córką w centrum Słupska. Rodzina była pod opieką MOPR i kuratora sądowego.

Roksana o poważnej chorobie dowiedziała się trzy lata temu, kiedy to wykryto u niej glejaka mózgu. Od listopada ubiegłego roku była już leżąca i nie mówiła. Z bliskimi porozumiewała się za pomocą smsów. 

Funkcjonariusze ustalili, że ojciec nie tylko bił 19-latkę, ale też znęcał się, szydził i używał wobec niej słów wulgarnych. Sytuacja miała trwać około roku. W połowie kwietnia mężczyzna miał szarpać i dusić córkę, w jej jamie ustnej pojawiła się krew. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który znajduje się obecnie w areszcie.

Reklama

Dziewczyna trafiła natomiast do hospicjum, a później zmarła.

Śledczy będą sprawdzać, czy zachowanie ojca nie przyczyniło się do przyspieszenia jej choroby, a w konsekwencji śmierci.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy