Reklama

Słupsk: 26-latka tymczasowo aresztowana w sprawie zabójstwa 31-latka

26-letnia Dagmara W, która usłyszała zarzut zabójstwa 31-latka w Głobinie, została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Słupsku. 31-latek, ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową, zmarł w szpitalu w sobotę.

Słupski sąd wniosek prokuratury rejonowej o zastosowanie tymczasowego trzymiesięcznego aresztu wobec 26-letniej Dagmary W. podejrzanej o zabójstwo 31-latka w Głobinie (Pomorskie) rozpatrywał w poniedziałek.

"Przychylił się do wniosku i aresztował podejrzaną na trzy miesiące" - poinformował prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński.

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 26-latce w niedzielę. Pozostałe trzy osoby zatrzymane w tej sprawie były świadkami.

Podejrzana złożyła obszerne wyjaśnienia, przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Jak poinformował Nierebiński, Dagmara W. opisała okoliczności zdarzenia, podała motyw. Prokuratura ich nie ujawnia.

Reklama

31-latek na jednej z posesji w Głobinie, w nocy z piątku na sobotę, został raniony w klatkę piersiową. Spowodowane obrażenia były bezpośrednią przyczyną jego śmierci, która nastąpiła po przewiezieniu go do szpitala.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy