Reklama

Reklama

Słupsk: 26-latka tymczasowo aresztowana w sprawie zabójstwa 31-latka

26-letnia Dagmara W, która usłyszała zarzut zabójstwa 31-latka w Głobinie, została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Słupsku. 31-latek, ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową, zmarł w szpitalu w sobotę.

Słupski sąd wniosek prokuratury rejonowej o zastosowanie tymczasowego trzymiesięcznego aresztu wobec 26-letniej Dagmary W. podejrzanej o zabójstwo 31-latka w Głobinie (Pomorskie) rozpatrywał w poniedziałek.

Reklama

"Przychylił się do wniosku i aresztował podejrzaną na trzy miesiące" - poinformował prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński.

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 26-latce w niedzielę. Pozostałe trzy osoby zatrzymane w tej sprawie były świadkami.

Podejrzana złożyła obszerne wyjaśnienia, przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Jak poinformował Nierebiński, Dagmara W. opisała okoliczności zdarzenia, podała motyw. Prokuratura ich nie ujawnia.

31-latek na jednej z posesji w Głobinie, w nocy z piątku na sobotę, został raniony w klatkę piersiową. Spowodowane obrażenia były bezpośrednią przyczyną jego śmierci, która nastąpiła po przewiezieniu go do szpitala.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy