Samochód wjechał w przystanek. Dwie kobiety trafiły do szpitala

Joanna Mazur

Oprac.: Joanna Mazur

Rozbita wiata przystankowa na chodniku, do której wjechał samochód osobowy. Wokół miejsca zdarzenia znajdują się strażacy w żółtych strojach ochronnych, samochód straży pożarnej oraz policyjna taśma zabezpieczająca teren. Na chodniku widoczne są rozsyp...
Gdynia. Samochód wjechał w przystanek. Dwie kobiety trafiły do szpitalaFacebook. com/ Gdynia Alarmowo 112materiał zewnętrzny

Gdynia. Samochód wjechał w przystanek, dwie kobiety w szpitalu

Zobacz również:

Zandberg w "Graffiti" odpowiedział Trzaskowskiemu: Spotkajmy się na Sejmie, popracujmyPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?