Reklama

Są wyniki sekcji zwłok ciężarnej 35-latki ze Świecia

Samobójstwo lub nieszczęśliwy wypadek – to dwie brane przez śledczych pod uwagę wersje śmierci ciężarnej 35-latki ze Świecia, której ciało wyłowiono z Wisły w Lisewie Malborskim na Pomorzu. Dziś przeprowadzono sekcje zwłok kobiety. Ustalono, że bezpośrednią przyczyną jej śmierci było utonięcie.

Śledczy wykluczyli możliwość, by ktokolwiek przyczynił się do zgonu 35-latki. Ich zdaniem kobieta znalazła się w wodzie albo w wyniku nieszczęśliwego wypadku, albo z własnej woli - chcąc targnąć się na własne życie.

Jak powiedział naszemu reporterowi Jerzy Wojdan z Prokuratury Rejonowej w Malborku, śledczy dostali dziś informacje dotyczącą przeszłości 35-latki. Wynika z nich, że kobieta miała już za sobą próby samobójcze.

Wyniki sekcji zwłok pozwoliły też na szczegółowe ustalenia dotyczące nienarodzonego dziecka 35-latki. Okazuje się, że kobieta była w ósmym miesiącu ciąży, miała urodzić córeczkę. Dziecko było zdrowe i żyło, kiedy kobieta znalazła się w wodzie. Zmarło w wyniku niedotlenienia, po tym jak jego matka utopiła się. 

Reklama

Kobieta była poszukiwana od 17 lutego. Gdy po raz ostatni wychodziła z domu miała powiedzieć rodzinie, że idzie do kościoła. Nie wzięła ze sobą dokumentów ani telefonu komórkowego.

(mn)

Kuba Kaługa

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy