Reklama

Reklama

RMF24: Wiktoria M. zaatakowała pacjentkę w szpitalu psychiatrycznym

Wiktoria M. - podejrzana o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejherowa - w czasie pobytu w szpitalu psychiatrycznym zaatakowała nożem inną dziewczynę - nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa. Niewykluczone, że nastolatka usłyszy kolejny zarzut.


Możliwe, że nastolatka będzie odpowiadać za uszkodzenie ciała. Jak dowiedział się reporter RMF FM, Wiktoria z nożem w ręku rzuciła się na współpacjentkę i zadała jej kilka ciosów. Na szczęście obrażenia nie zagrażały życiu młodej kobiety.

Atakiem w szpitalu psychiatrycznym ma zająć się w osobnym postępowaniu prokuratura rejonowa, która czeka jeszcze na materiały od policji w tej sprawie. Sytuacja może świadczyć co najmniej o emocjonalnej niestabilności Wiktorii M.

Przypomnijmy - dziewczyna trafiła do szpitala psychiatrycznego kilka dni po śmierci Agaty, za którą - według prokuratury - jest odpowiedzialna. Śledczy, którzy badają sprawę zabójstwa Agaty, na pewno złożą wniosek o badania psychiatryczne Wiktorii.

Reklama

Makabryczna śmierć

Ciało 17-letniej Agaty znalazł w lutym w jednym z gdańskich parków spacerowicz.

Według nieoficjalnych informacji RMF FM dziewczyna chciała pozbawić się życia. Powodem miały być m.in. kłopoty zdrowotne, które miały uniemożliwić jej w przyszłości pracę w służbach mundurowych. Pomóc w odebraniu sobie życia miały jej dwie koleżanki.

Jak dowiedział się reporter RMF FM, 17-letnia Agata w internecie szukała informacji o tym, jak zabić się nożem. Śledczy nie ustalili jednak jednoznacznie, czy nastolatka sama pchnęła się w brzuch czy zrobił to ktoś inny. Jedna z koleżanek miała jednak przyznać, że wyciągnęła nóż, druga, że pomogła go ukryć i zacierać inne ślady.

Nastolatki usłyszały zarzuty - Wiktoria M. zarzut zabójstwa, druga - zarzut poplecznictwa, czyli zacierania śladów.

(abs)

Kuba Kaługa

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy