Reklama

Reklama

RMF24: Odnalazła się poszukiwana w Gdańsku 19-latka

Policja w Gdańska odnalazła poszukiwaną od czwartku 19-letnią studentkę. Dziewczyna trafiła do szpitala - informuje trójmiejski reporter RMF FM Kuba Kaługa.

Policjanci będą sprawdzać, co działo się z dziewczyną w ostatnich dniach.

Według nieoficjalnych informacji reportera RMF FM, 19-latka została znaleziona dziś nad ranem w nadmorskim parku w okolicy Nowego Portu i Brzeźna.

Jak poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, dziewczynę odnalazł ratownik WOPR. Podczas patrolu miał ją zauważyć w jednym z bunkrów w parku.

19-latka trafiła do jednego z gdańskich szpitali. Policja potwierdza, że jej życiu nic nie grozi. Będzie ustalać jednak czy nastolatka mogła paść ofiarą jakiego przestępstwa i dlaczego przez ostatnie dni nie było z nią żadnego kontaktu.

Reklama

(mal)

Kuba Kaługa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama