Reklama

Reklama

RMF FM: Więzili i strzelali do bezdomnego

30 ran postrzałowych miał mężczyzna więziony przez blisko 2 miesiące przez dwóch mieszkańców Starogardu Gdańskiego na Pomorzu. Policja zatrzymała już oprawców - 40-latka i 23-latka.

Jak dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Kuba Kaługa, zatrzymani mężczyźni zrobili z bezdomnego swojego niewolnika.

45-letni bezdomny pochodzi z okolic Starogardu Gdańskiego. Miał, jak sam relacjonował, usługiwać mężczyznom. Kiedy się przeciwstawiał albo chciał opuścić ich mieszkanie, był bity i poniżany.

Mężczyźni, jak dowiedział się od policjantów reporter RMF FM, zrobili sobie z bezdomnego żywą tarczę. W mieszkaniu strzelali do niego z wiatrówki z małej odległości. Mężczyzna miał ponad 30 ran od śrutu, głównie na rękach i nogach. W takim stanie trafił na pogotowie.

Reklama

W mieszkaniach mężczyzn zabezpieczono 270 gramów narkotyków, głównie amfetaminy, mefedronu i marihuany, a także pneumatyczną broń długą i krótką oraz maczety, noże, sztylety i pałki.

Mężczyzna wczoraj uciekał z domu, w którym był przetrzymywany. Na ulicy znalazło go pogotowie ratunkowe. Trafił do szpitala.

Policja bada sprawę. Zatrzymani mogą usłyszeć zarzut pozbawiania wolności i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem.

Kuba Kaługa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy