Reklama

Reklama

RMF 24: Zbrodnia w Gdańsku. Dzieciobójca trafi na obserwację psychiatryczną

Mariusz L., mężczyzna, który w kwietniu w nadmorskim parku w Gdańsku zakatował swoją 5-letnią córeczkę, trafi na kilkutygodniową obserwację psychiatryczną - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Kuba Kaługa.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy śledczy złożą wniosek w tej sprawie. Wciąż czekają na oficjalną, pisemną opinię biegłych.

Obserwacja jest konieczna, bo lekarze, którzy wstępnie przebadali Mariusza L., nie byli w stanie stwierdzić, czy był on poczytalny, gdy mordował swoje dziecko.

W dniu zbrodni Mariusz L. opuścił szpital, do którego trafił na detoks z powodu kłopotów z narkotykami. Odebrał 5-latkę z przedszkola i na spacerze w nadmorskim parku pobił ją, w wyniku czego dziewczynka zmarła. Jak dowiedział się reporter RMF FM, mężczyzna miał się zdenerwować, bo dziecko... coś do niego powiedziało.

Reklama

31-latek zostawił zwłoki w parku i wrócił do swojego mieszkania. Zatrzymano go niecałą godzinę po tym, jak ciało dziecka znalazł spacerowicz.

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna dwa lata temu rozstał się z matką 5-latki. Jednak wciąż miał prawa do zajmowania się dzieckiem, choć matka walczyła, by go ich pozbawić.

Kuba Kaługa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy