Reklama

Reklama

RMF: 19-letnia Adrianna z Sopotu odnaleziona

W niedzielę po południu odnalazła się 19-letnia Adrianna poszukiwana przez policję w Sopocie. Dziewczyna ostatni raz była widziana przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60 około godziny 1.30 w nocy. Ponieważ nie nawiązała kontaktu z rodziną, policja prosiła o pomoc w jej poszukiwaniach.

Policjanci przez cały dzień szukali 19-letniej Adrianny. Dziewczyna ostatni raz była widziana przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60 w Sopocie tej nocy. Nie wróciła jednak do domu, rodzina nie miała z nią kontaktu telefonicznego.

Reklama

Policja rozesłała więc zdjęcie dziewczyny i prosiła o pomoc w jej poszukiwaniach.

Przed godz. 18 nastolatka po prostu wróciła do domu. Twierdzi, że nie wiedziała o poszukiwaniach. Nie miała ze sobą telefonu - w sopockim klubie zostawiła w nocy swoje rzeczy osobiste. O tym, co działo się z nią przez kilkanaście godzin, policja nie chce mówić - nastolatka zapewniła jednak, że nie padła ofiarą żadnego przestępstwa.

W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy z sopockiej, ale także wojewódzkiej komendy policji. Akcji nadano najwyższy status - taki, jak na przykład w przypadku zaginionych dzieci.

Nieoficjalnie policjanci przyznają, że to efekt wniosków wyciągniętych z błędów popełnionych przy sprawie Iwony Wieczorek, kiedy poszukiwania na dużą skalę rozpoczęta za późno.  

Kuba Kułaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje