Reklama

Reklama

Proponował seks 14-latce. Nieoficjalnie: To znany muzyk disco polo

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który korespondował w sieci z 14-letnią dziewczynką. Składał jej propozycje seksualne i wysyłał zdjęcia swoich narządów płciowych. W jego mieszkaniu znaleziono broń oraz narkotyki. Według nieoficjalnych informacji zatrzymany to znany muzyk disco polo.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku ustalili tożsamość mężczyzny, którego zatrzymali w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego.

Podczas przeszukania lokalu znaleziono marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki. Według jego wstępnej oceny jest to broń, na którą wymagane jest pozwolenie.

Policjanci zabezpieczyli również tablet, komputery, telefon i pendrive'y. Zostaną one przekazane do zbadania biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych.

Reklama

Grozi mu osiem lat więzienia

Mężczyzna w piątek (18 września) został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał trzy zarzuty, które dotyczyły prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej 15. roku życia propozycji obcowania płciowego, posiadania środków odurzających oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji.

Podejrzanemu grozi kara ośmiu lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 27-latek został objęty dozorem policji.

Nieoficjalnie: To znany muzyk disco polo

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Radia Gdańsk, chodzi o znanego muzyka disco polo.

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali też mężczyznę, który w przeszłości skazywany był za przestępstwa związane z pedofilią. Mieszkaniec Gdańska również za pośrednictwem internetu proponował seks nastolatce i dążył do spotkania. Mężczyzna decyzja sądu został aresztowany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy