Reklama

Reklama

Poszukiwana ciężarna ze Świecia nie żyje. Jej ciało wyłowiono z Wisły

W Lisewie Malborskim na Pomorzu z Wisły wyłowiono ciało kobiety. To poszukiwana od kilku tygodni ciężarna 35-latka ze Świecia.

Na razie nie ma pewności, jak zginęła 35-latka. Policja i prokuratura przyznają nieoficjalnie,  że kobieta sama mogła targnąć się na swoje życie. Nie ma bowiem żadnych widocznych oznak tego, by ktoś pozbawił ją życia.

Sekcja zwłok kobiety ma zostać przeprowadzona jeszcze w tym tygodniu w zakładzie medycy sądowej w Gdańsku. Jak usłyszał nasz reporter w prokuraturze, dopiero po niej będzie można wyciągać jakieś jednoznaczne wnioski co do przyczyn zgonu.

35-letnia kobieta ze Świecia była w zaawansowanej ciąży. Zaginęła w lutym, po tym jak wyszła z domu do kościoła.

Reklama

(mn)

Kuba Kaługa

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy