Reklama

Reklama

Pomorskie: Złodzieje mieli ukraść 100 tys. zł i diamenty warte miliony

W środę wieczorem (18 grudnia) w Dębnicy Kaszubskiej na Pomorzu doszło do rozboju. Napadnięty mężczyzna poinformował policję, że skradziono mu 100 tys. zł w gotówce i diamenty warte cztery mln zł - donosi TVN24.

W rozmowie z TVN24 Prokuratura Rejonowa w Słupsku potwierdziła, że wpłynęło do niej zgłoszenie o rozboju. Do napaści doszło w środę wieczorem (18 grudnia) w Dębnicy Kaszubskiej (woj. pomorskie). 

Poszkodowany relacjonował, że został napadnięty przed swoim domem przez dwie do czterech osób. Następnie napastnicy splądrowali dom. Zostały skradzione pieniądze i kosztowności, w tym diamenty. 

- Pokrzywdzony twierdzi, że skradziono mu 100 tys. zł w gotówce i kosztowności o łącznej wartości około czterech mln zł - mówi Piotr Nierebiński z Prokuratury Rejonowej w Słupsku. 

Reklama

Jak informuje TVN24, ze względu na dobro postępowania prokuratura nie podaje szczegółów, jak doszło do zdarzenia. Poinformowano jedynie, że napadnięty mężczyzna był przekonany, iż na posesję przyjechała jego partnerka. Myślał, że miała problemy z bramą wjazdową, dlatego wyszedł przed dom. 

Policja i prokuratura ustalają okoliczności rozboju i szukają sprawców.  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje