Reklama

Reklama

Pomorskie: 12-latka zmarła po zatruciu czadem

12-letnia dziewczyna zmarła w Kwidzynie (woj. pomorskie) po zatruciu tlenkiem węgla z piecyka gazowego. Do tragedii doszło we wtorek wieczorem. Nastolatka zasłabła w łazience.

Jak przekazał oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, do zatrucia tlenkiem węgla doszło we wtorek wieczorem w domu wielorodzinnym w Kwidzynie.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy po godz. 21. W łazience zasłabła nastoletnia dziewczynka. Mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nastolatki nie udało się uratować. O godz. 21.47 lekarz stwierdził zgon - powiedział oficer.

Śledztwo w sprawie śmierci nastolatki prowadzi policja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy