Reklama

Policja spisała 57-latka za picie piwa obok sklepu. Był poszukiwany

Policja podczas rutynowego patrolu spostrzegła mężczyznę pijącego piwo obok sklepu. W trakcie wystawiania mandatu, mundurowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany. 57-latek miał stawić się do odbycia kary za poprzednie przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do więźnia, gdzie spędzi ponad dwa lata.

Wczoraj po godzinie 14:00 policjanci prewencji z komisariatu w Gdańsku Oliwie patrolując rejon ul. Kaprów, zauważyli mężczyznę, który stał koło sklepu i pił piwo.

W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi podjęli interwencję. Podczas legitymowania okazało się, że 57-latek z Gdańska jest poszukiwany przez sąd trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

Mężczyzna spędzi dwa lata w więzieniu

Według tych podstaw mężczyzna na ponad dwa najbliższe lata trafi teraz do więzienia za popełnione przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem oraz ma do odbycia karę za jazdę samochodem bez uprawnień.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ: Bił kasjerkę czekoladą po głowie. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

Za popełnione wykroczenie spożywania alkoholu w miejscu publicznym 57-latek został ukarany mandatem karnym.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz ponad dwa lata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: picie | policja | poszukiwani | kara więzienia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy